Ön Yükleyici Kapat
  • Cerrah Mah. Denizci Turgut Reis Cad. No:4 İnegöl /BURSA
  • İletişim +90 224 714 1012

Kurumsal

Firma Profili

Firma Profili

 Firmamız, 2016 yılında 20 yıllık sektör geçmişi olan FORM MAKINA® Yusuf DİLEK (1999) bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.İçinde bulunduğumuz ağaç işleme makinaları pazarına istekler ve talep doğrultusunda kendi araştırma-geliştirme projeleriyle palet sanayisinde kullanılabilen iyileştirme, kolaylaştırma ve işgücü verimini artırmaya yönelik makina üretimine başlamış, zaman içerisinde geçmişten gelen tecrübesi ile kendini geliştirerek bu alanda profesyonelleşmiş ve bu özelliğini ISO-9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesiyle kanıtlamıştır.

FORM, İnegöl-Bursa'daki tesislerimizde modern ve ferah üretim salonlarına ve 10.000 m² alana sahiptir. Makina mühendisleri, elektrik mühendisleri, teknisyenler, satıcılar ve ticari personel, planlama ve üretim sürecine doğrudan entegre olan 50 kişiden oluşan sağlam bir ekip oluşturur.

Firmamız Türkiye genelinde tamamı kendi imalatımız olan palet çakım ve makara çakım makinalarını üreten ilk ve tek firma olma gururunu yaşamaktadır. Türkiye genelinde palet ve makara ağaç işleme makinaları alanında kaliteli ve ekonomik üretimleriyle kendini kanıtlayan firmamız bu özelliğini korumak ve daha da geliştirmek amacıyla alanlarında uzman ve deneyimli personeliyle araştırma ve geliştirme projelerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Firmamızın hedefi dünya çapında kailte standartlarına uygun makinalar üreterek, ilkeli satış ve servis anlayışıyla sadece yurtiçi değil tüm dünyaya  hizmet vererek Türk Makina Sanayisini en iyi biçimde temsil etmektir.
Bizim tecrübemiz, sizin avantajınız..

Belgelerimiz

Sertifika
Standartlarımız